Rada Osiedla

Menu

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 743
-> Najnowszy użytkownik: Tomasz Serafin

Newsletter

Aby móc otrzymywać e-maile z Archiwalna Strona Rady Osiedla Strzeszyn w Poznaniu musisz się zarejestrować.

|| KLUB SENIORA ||

Facebook

Odwiedź nas na naszym profilu

Pakiet Onkologiczny NFZ

Ratujmy Strzeszynek

Ratujmy Strzeszynek. Wszystkie aktualne informacje na temat zanieczyszczania Jeziora Strzeszyńskiego znajdziecie Państwo na: www.ratujmy-strzeszynek.pl

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zobacz temat

 Drukuj temat
Kolejne bloki
aprilas
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 29/10/2016
Junior Member


Postów: 19
Data rejestracji: 11.02.10

Chyba jeszcze nikt nie wrzucał na forum, nowa inwestycja o ironicznie brzmiącej dla mnie nazwie "Zacisze Strzeszyn"...


http://zacisze-st...


zacisze-strzeszyn.pl/wp-content/uploads/2016/10/z-lotu-ptaka-1.jpg
 
Katarzyna
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 01/12/2016
Newbie


Postów: 3
Data rejestracji: 19.11.16

Zacisze i przestrzeń -) Współczuję potencjalnym nabywcom , którzy się nabiorą Smile
 
migotka
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 02/12/2016
Newbie


Postów: 9
Data rejestracji: 05.03.15

To nie koniec...
Park Strzeszyn już sprzedaje mieszkania w 2 etapie swojej inwestycji... Stoją dwa budynki...niebawem stanie kolejnych 5...

http://strzeszynpark.pl/
strzeszynpark.pl/sites/all/themes/strzeszyn_park/images/stages2.jpg
Edytowane przez migotka dnia 02/12/2016
 
Katarzyna
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 08/12/2016
Newbie


Postów: 3
Data rejestracji: 19.11.16

Podobno nowa szkoła ma też powstać. Ktoś coś wie bliżej ?
 
Poznaniak
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 09/12/2016
Newbie


Postów: 9
Data rejestracji: 27.04.16

Szkoła ma powstać na ul. Rostworowskiego, pomiędzy Wańkowicza a Koszalińską. Tuż obok nowej pływalni, przedszkola i hoteluWink Podobno rozmowy z AMW (właśnicielem gruntów) trwają. Póki co jest tam niezły zagajnik a spacer w te okolice grozi brodzeniem w błocie po pas.
 
conop
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 09/12/2016
Newbie


Postów: 5
Data rejestracji: 09.12.16

A przy Biskupińskiej Jakon się nam buduje z inwestycją Strzeszyn2
http://jakon-inwest.pl/nowe-mieszkania-biskupinska-poznan-strzeszyn/

PS.Słyszałem że TBSy mają się budować koło kościoła PIO do Koszalińskiej, czy coś wiadomo kiedy startują?!

Mieszkańców przybędzie sporo, wszędzie trzeba przez przejazd przejechać, a może by tak zmówić się by nam w końcu wiadukt wybudowali... zbieram głosy Smile
 
Poznaniak
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 09/12/2016
Newbie


Postów: 9
Data rejestracji: 27.04.16

Jeśli chodzi o PTBS to na razie zbierają listę chętnych, chociaż wiadomo że już jest dawno ustalona jak to w TBS. Z wizualizacji wygląda że rozmachem porównywalne do osiedla wojskowego.
Jestem ciekaw jakie będą kolejne ruchy włodarzy miasta bo póki co nie widać wsparcia w infrastrukturę za to widać przepływy finansowe. Jednym słowem skok na kasę żeby tylko budżet się spiął.

Najbardziej dziwi mnie nasza śpiąca "Rada Osiedla", która otrzymuje srebrne róże na kolegickim za zasługi, ale czy te zasługi wynikają z ich pracy czy przedsiębiorczości i determinacji mieszkańców?. Jak dla mnie cała rada do wymiany. Może przyjdzie na ich miejsce ktoś komu się chce.
 
wojtekr
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 10/12/2016
Member


Postów: 111
Data rejestracji: 14.09.10

Pisanie o "śpiącej radzie osiedla" to czysty trolling. Bardzo to niesprawiedliwe. Radę akurat mamy nadzwyczaj aktywną, pracującą społecznie (bez wynagrodzenia) nawet na takich złośliwców bądź ignorantów jak "Poznaniak".
 
Kajetan Sasiak - Kaktus
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 12/12/2016
Member


Postów: 53
Data rejestracji: 24.01.15

wojtekr napisał/a:
Pisanie o "śpiącej radzie osiedla" to czysty trolling. Bardzo to niesprawiedliwe. Radę akurat mamy nadzwyczaj aktywną, pracującą społecznie (bez wynagrodzenia) nawet na takich złośliwców bądź ignorantów jak "Poznaniak".


Moi Rodzice kupi mieszkanie na Strzeszynie Greckim w 1994 roku. Już wtedy były głosy, że niebawem powstanie wiadukt, bo nowe osiedle musi mieć lepszy dojazd. A ja sobie marzyłem o bezpiecznej ścieżce rowerowej do Parku Sołackiego...

Może Rada Osiedla jest aktywna i działa, i pewnie swoje cele w jakimś stopniu realizuje, ale drodzy Państwo w temacie infrastruktury dojazdowej Rada poniosła porażającą klęskę, ponieważ nie zmieniło się nic.

Ja przestałem wierzyć w Państwa skuteczność od czasu kilku tematów w sprawie drogi rowerowej.
Działania, konsultacje, granty, zapowiedzi, że "już prawie" i co?

Kawał chodnika wzdłuż ul. Golęcińskiej kończący się gdzieś w lesie.
 
Safona
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 28/12/2016
Junior Member


Postów: 22
Data rejestracji: 31.07.12

Zgadzam się z przedmówcą. Jestem rozczarowana tym, że prawie 25 lat czekamy na budowę wiaduktu nad Golęcinem oraz na możliwość bezpiecznego dojazdu rowerem do miasta.
Doceniam pracę Rady Osiedla na samym Osiedlu-jest czyste, zadbane i zielone oraz przyjazne dla dzieci.
Jednak uciążliwe korki przed i za przejazdem na Golęcinie i perspektywa zwiększenia ich przez nowych użytkowników dróg -potencjalnych mieszkańców nowych, budowanych bloków mnie przeraża.
Co do drogi rowerowej -straciłam już nadzieję , że kiedykolwiek ona powstanie- nawet przy urzędującym prezydencie, znanym ze swojej miłości do rowerówWink
 
Mimulus
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 29/03/2017
Member


Postów: 94
Data rejestracji: 06.06.11

W dniu 22 marca została wydana decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego
na realizacji garaży podziemnych oraz parkingów zewnętrznych na potrzeby drugiego etapu budowy osiedla mieszkaniowego, wraz z towarzyszącą im infrastrukturą powodującej przekroczenie progu 0,5 ha łącznej powierzchni użytkowej.

Czyli rozpoczyna się kontynuacja budowy bloków między ul. Żólnierzy Wyklętych a Fieldorfa
 
Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.05
15,094,180 razy odwiedzono naszą stronę